O firmie

Głównym profilem działalności firmy BioEkoOczyszczalnie jest poprawa gospodarki wodno-ściekowej obszarów wiejskich poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie całego kraju.

Zajmujemy się tworzeniem projektu od podstaw, dystrybucją oraz kompleksowym montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Jako generalny wykonawca prowadzimy inwestycje współfinansowanych z funduszów Unii Europejskiej.

Dzięki ścisłej współpracy z firmami rynku polskiego jak i zagranicznego oferujemy urządzenia pracujące na bazie najnowszych dostępnych technologii oczyszczania ścieku. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę osobom indywidualnym jak również jednostkom samorządów terytorialnych.

Ponadto firma oferuje szeroki wachlarz usług z branży robót ziemnych jak również transportem kruszyw samochodami samowyładowczymi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Dzięki odpowiedniemu podejściu i przyjętym wartościom firma zatrudnia stałą kadrę wykwalifikowanych pracowników. Na każdym etapie realizacji stawianych celów, działamy w oparciu o wartości, które stanowią o sile i kulturze organizacyjnej firmy. Zapraszamy do współpracy.